Close

mgr Anna Nikołajew-Diak

Moją pasją jest położnictwo i wszystkie kolory tęczy z nim związane.
Jestem położną od 2005 roku, absolwentką Warszawskiego Uniwersytety Medycznego. Początkowo przygodę z zawodem rozpoczęłam w oddziale ginekologii i onkologii ginekologicznej. Obecnie od 2014 roku związana jestem ze szpitalem Św. Zofii, początkowo pracując na Bloku Operacyjnym towarzysząc kobietom przy cięciach cesarskich i operacjach ginekologicznych. Od roku pracuję na Izbie Przyjęć.

Z ogromną przyjemnością dziele się swoją wiedzą ze studentami położnictwa w trakcie zajęć teoretycznych i praktycznych. Naukowo pasjonuje się seksualnością człowieka, mechanizmami regulującymi zachowania seksualne co stanowi przedmiot moich badań i pracy doktorskiej. Publikuję w czasopismach medycznych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Okres okołoporodowy, zarówno przygotowanie do porodu jak i opieka nad kobietą po porodzie jest moją pasją położniczą.

Prywatnie mama dwójki cudownych urwisów Anastazji (8 lat) i Franciszka (3 lata), fanka szwedzkich kryminałów oraz Mistrza i Małgorzaty. Lubię patrzeć na świat przez pryzmat książek i kawy.