Close

Witamy…

Właścicielką Szkoły Rodzenia założonej 1996 roku jest Katarzyna Grzybowska – położna, która w 2006 roku założyła pierwszy w Polsce Dom Narodzin.
Od tego czasu Szkoła Rodzenia przygotowywała pacjentki do porodu w Domu Narodzin.
Zainteresowanie szkołą, jak i Domem Narodzin, jako alternatywą do porodów szpitalnych było ogromne. I tak jest do dzisiaj… W 2014 roku idea Domu Narodzin została przeniesiona do Przyszpitalnego Domu Narodzin przy Centrum Żelazna.

Cieszymy się bardzo, że możemy służyć wiedzą, pomocą i doświadczeniem w tak szczególnym dla Państwa okresie oczekiwania…

***

Zapraszamy Was do naszej Szkoły Rodzenia, w której będziecie mogli nie tylko zweryfikować swoją wiedzę na temat przebiegu ciąży, porodu i połogu, ale również doskonalić umiejętności kontaktu z ciałem i nawiązać głębszą relację z waszym dzieckiem. Przygotujemy Was do świadomego, aktywnego rodzenia w zgodzie z rytmem ciała. Zastanowimy się jak zaakceptować sytuacje porodowe przekraczające nasze oczekiwania. Przekażemy umiejętności, które wspierają zdrowy rozwój noworodka. Podzielimy się różnorodnymi doświadczeniami z towarzyszenia kobietom w porodach szpitalnych, domowych i w Domu Narodzin.

Przygotujemy Was do wejścia w nową rzeczywistość bycia rodzicami i wspólnie wzmocnimy waszą bezpieczną przestrzeń, w której można będzie poczuć radość rodzicielstwa.
Na kurs nasz zapraszamy pary.

***

Nasza Szkoła ma akredytację Szpitala Św.Zofii oraz jest finansowana przez Urząd Miasta Warszawa